Komenda Miejska Policji w Bytomiu

Aktualności

Polecamy

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.
stopkagg
Stop agresji drogowej
Śląska Drogówka dla Kierowców
Nie reagujesz - akceptujesz!
Report Racism
IDŹ-JEDŹ-ŻYJ-ROK PIESZEGO 2014
Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie
Stop seks turystyce

Ruch drogowy

 1. Wjechał w sygnalizator świetlny

  Bytomscy śledczy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego. Zdarzenie miało miejsce w niedzielę po godzinie 20.00 na ul. Miechowickiej. Jadący peugeotem 18-latek prawdopodobnie nie zapanował nad pojazdem i uderzył w słup sygnalizatora świetlnego. Na skutek wypadku ogólnych obrażeń ciała doznały dwie 18-letnie pasażerki samochodu.

 2. Podsumowanie wczorajszych działań drogówki

  Wczoraj w godzinach 6:00 - 22:00 na terenie naszego miasta prowadzone były działania pod kryptonimem "TRUCK & BUS". Policjanci bytomskiej drogówki pełnili służbę w kilku punktach kontrolnych na terenie naszego miasta. Mundurowi ukarali mandatami karnymi łącznie 50 kierowców ciężarówek.

 3. Pijani za kierownicą samochodów

  Bytomska drogówka w weekend zatrzymała 2 pijanych kierowców w wieku od 44 do 60 lat. Amatorzy jazdy "po kieliszku" mieli ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz grozi im utrata prawa jazdy i do 2 lat więzienia. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

 4. Potrącenie pieszego w centrum miasta

  Policjanci z bytomskiej komendy wyjaśniają okoliczności sobotniego wypadku z udziałem pieszego 56-latka. Mężczyznę potrącił samochód osobowy kierowany przez 21-letnią bytomiankę. Pieszy miał prawie 1 promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna został odwieziony do szpitala.

 5. Dzisiejsze działania "Track & Bus"

  W godzinach 6:00 - 22:00 na terenie naszego miasta prowadzone są działania pod kryptonimem "TRUCK & BUS". Mundurowi bytomskiej drogówki pełnią służbę w kilku punktach kontrolnych na terenie naszego miasta. Na kierowców łamiących prawo nakładane są mandaty.

 6. Wypadek na skrzyżowaniu

  Bytomscy śledczy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego. Zdarzenie miało miejsce w sobotę przy ul. Mickiewicza. Jadąca toyotą 67-latka doprowadziła do zderzenia z kia. Kierujący nim 43-latka i 14-letni pasażer z ogólnymi obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala.

 7. Potrącenie 74-latki na pasach

  Policjanci z bytomskiej komendy wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku z udziałem pieszej 74-latki. Kobietę potrącił samochód osobowy kierowany przez 40-letnią bytomianką. Piesza miała prawie 0,5 promila alkoholu w organizmie. Seniorka doznała złamania ręki i trafiła do szpitala.

 8. Popołudniowe działania "PIESZY"

  Dzisiaj po południu na terenie naszego miasta prowadzone będą policyjne działania „Pieszy”. Podstawowym ich celem jest zwiększenie bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów. Ponadto kontrola stosowania się przez nich do przepisów ruchu drogowego.

 9. Podsumowanie wczorajszych działań "NURD"

  Bytomska drogówka podsumowała wczorajsze działania „NURD”. Mundurowi nałożyli łącznie 60 mandatów karnych. Policjanci prowadzili na ternie naszego miasta działania od godziny 06:00 do 22:00. Celem akcji jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 10. Policyjne działania "NURD"

  Dzisiaj na terenie naszego miasta policjanci drogówki przeprowadzą akcję pod nazwą „NIECHRONIENI UCZESTNICY RUCHU DROGOWEGO”. Działania te maja wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza na przestrzeganie przepisów związanych z korzystaniem z dróg przez pieszych.