Komenda Miejska Policji w Bytomiu

Aktualności

Polecamy

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.
stopkagg
Stop agresji drogowej
Śląska Drogówka dla Kierowców
Nie reagujesz - akceptujesz!
Report Racism
IDŹ-JEDŹ-ŻYJ-ROK PIESZEGO 2014
Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie
Stop seks turystyce

Ruch drogowy

 1. Trwają działania "prędkość"

  Dzisiaj od wczesnych godzin rannych policjanci województwa śląskiego prowadzą działania "prędkość". Kierowców, którzy nie przestrzegają przepisów dotyczących ograniczenia prędkości czekają wysokie mandaty.

 2. Wypadek na Alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego

  Bytomscy śledczy wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku, do którego doszło na Alei Jana Nowaka Jeziorańskiego w Bytomiu. W wyniku czołowego zderzenia bmw i forda, rannych zostało 7 osób.

 3. Podsumowanie działań "Truck & Bus"

  Wczoraj w godzinach 6:00 - 22:00 na terenie naszego miasta prowadzone były działania pod kryptonimem "TRUCK & BUS". Funkcjonariusze bytomskiej drogówki pełnili służbę w kilku punktach kontrolnych na terenie naszego miasta.

 4. Weekendowe działania "Motocykl & Quad"

  W weekend na terenie Bytomia prowadzone były działania pod kryptonimem "Motocykl & Quad". Zatrzymano 1 motocyklistę kierującego bez uprawnień oraz 6 jadących „na podwójnym gazie”. Policjanci zatrzymali 2 dowody rejestracyjne.

 5. Wieczorne działania "Trzeźwość"

  Dzisiaj wieczorem na terenie naszego miasta drogówka prowadzić będzie działania „Trzeźwość”. Celem jest skontrolowanie jak największej liczby kierujących i wychwycenie osób, które jadą „na podwójnym gazie”. Za taką jazdę grozi utrata prawa jazdy oraz kilka lat więzienia.

 6. Kontrole trzeźwość i jazdy pod wpływem narkotyków

  Wczoraj, na terenie Bytomia drogówka prowadziła działania „Trzeźwość” z wykorzystaniem urządzenia do wykrywania środków odurzających w organizmie. Celem było skontrolowanie jak największej liczby kierujących i wychwycenie osób, które jadą po alkoholu lub po narkotykach. Za taką jazdę grozi utrata prawa jazdy oraz kilka lat więzienia.

 7. Podsumowanie działań "Motocykl & Quad"

  W weekend na terenie Bytomia prowadzone były działania pod kryptonimem "Motocykl & Quad". Zatrzymano 9 motocyklistów kierujących bez uprawnień. Policjanci zatrzymali 2 dowody rejestracyjne.

 8. Wypadki z udziałem dzieci

  Policjanci z bytomskiej komendy wyjaśniają okoliczności wczorajszych wypadków z udziałem dzieci. W pierwszym 4-latek na pasach został potrącony przez autobus. W następnym 7-latka jadąc autem w które uderzył ford doznała obrażeń. Dzieci zostały przewiezione do szpitala.

 9. Działania "Foto" w Bytomiu

  Wczoraj od wczesnych godziny rannych policjanci z Bytomia prowadzili działania "FOTO". Mundurowi wykorzystywali zestaw fotograficzny do zdalnej rejestracji wykroczeń. Na kierowców, którzy nie przestrzegali przepisów z kodeksu prawa o ruchu drogowym, czekały wysokie mandaty.

 10. Podsumowanie działań "Prędkość"

  Wczoraj od wczesnych godziny rannych policjanci z Bytomia prowadzili działania "PRĘDKOŚĆ". Na kierowców, którzy nie przestrzegali przepisów dotyczących ograniczenia prędkości czekały wysokie mandaty.