Komenda Miejska Policji w Bytomiu

Aktualności

Polecamy

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.
Stop seks turystyce
Stop agresji drogowej
Nie reagujesz - akceptujesz!
Śląska Drogówka dla Kierowców
Report Racism
IDŹ-JEDŹ-ŻYJ-ROK PIESZEGO 2014
Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie

Ruch drogowy

 1. Drogówka podsumowała działania "PIESZY"

  Bytomska drogówka podsumowała działania „PIESZY”. Mundurowi ujawnili 69 wykroczeń drogowych nakładając łącznie 62 mandaty karne. Akcja, której celem jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, prowadzona była wczoraj.

 2. Potrącenie pieszej 36-latki

  Policjanci z bytomskiej komendy wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku z udziałem pieszej 36-latki. Kobietę przy ul. Rataja potrącił samochód osobowy kierowany przez 25-latka. Mieszkanka Bytomia z obrażeniami trafiła do szpitala.

 3. Trwają działania "PIESZY"

  Dzisiaj od rana na terenie naszego miasta drogówka prowadzi działania „PIESZY”. Podstawowym ich celem jest zwiększenie bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów. Ponadto kontrola stosowania się przez nich do przepisów ruchu drogowego.

 4. Podsumowanie działań "Truck & Bus"

  Wczoraj na terenie naszego miasta prowadzone były działania pod kryptonimem "TRUCK & BUS". Mundurowi bytomskiej drogówki pełnili służbę w kilku punktach kontrolnych na terenie naszego miasta. Policjanci ukarali mandatami karnymi 70 osób.Wczoraj na terenie naszego miasta prowadzone były działania pod kryptonimem "TRUCK & BUS". Mundurowi bytomskiej drogówki pełnili służbę w kilku punktach kontrolnych na terenie naszego miasta. Policjanci ukarali mandatami karnymi 70 osób.

 5. Trwają działania "Track & Bus"

  Dzisiaj w godzinach 6:00 - 22:00 prowadzone są działania pod kryptonimem "TRUCK & BUS". Mundurowi bytomskiej drogówki pełnią służbę w kilku punktach kontrolnych na terenie naszego miasta. Na kierowców łamiących prawo nakładane są mandaty.

 6. Pijany 17-latek wjechał w latarnię wioząc młodszych braci

  Policjanci z Bytomia zatrzymali 17-latka, który mając w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu wjechał autem w latarnię uliczną. Jak się okazało, bytomianin nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Ponadto mężczyzna przewoził w samochodzie swoich dwóch młodszych braci.

 7. Drogówka podsumowała działania "Trzeźwe przewozy"

  Wczoraj bytomscy policjanci kontrolowali stan trzeźwości kierujących autobusami, busami i pojazdami nauki jazdy. Działania te mają na celu ujawnienie i uniemożliwienie jazdy pod wpływem alkoholu kierującym pojazdami komunikacji publicznej oraz transportu prywatnego osób.

 8. Trwają działania "Trzeźwe przewozy"

  Od wczesnych godzin rannych bytomscy policjanci kontrolują stan trzeźwości kierujących autobusami, busami i pojazdami nauki jazdy. Działania mają na celu ujawnienie i uniemożliwienie jazdy pod wpływem alkoholu kierującym pojazdami komunikacji publicznej oraz transportu prywatnego osób.

 9. Trwają działania "PIESZY"

  Dzisiaj od rana na terenie naszego miasta drogówka prowadzi działania „PIESZY”. Podstawowym ich celem jest zwiększenie bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów. Ponadto kontrola stosowania się przez nich do przepisów ruchu drogowego.

 10. Przedszkolny konkurs wiedzy o bezpieczeństwie

  Policjanci z bytomskiej drogówki oraz maskotka śląskiej policji pies "Sznupek" jako jury uczestniczyli w konkursie pt. „Jestem bezpieczny”. Stróże prawa odwiedzili przedszkole przy ul. Olimpijskiej. Ponadto mundurowi podczas spotkania przekazali najmłodszym podstawowe informacje dotyczące ich bezpieczeństwa.