Komenda Miejska Policji w Bytomiu

Aktualności

Polecamy

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.
stopkagg
Stop agresji drogowej
Śląska Drogówka dla Kierowców
Nie reagujesz - akceptujesz!
Report Racism
IDŹ-JEDŹ-ŻYJ-ROK PIESZEGO 2014
Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie
Stop seks turystyce

Ruch drogowy

 1. Śmiertelny wypadek na obwodnicy Bytomia

  Bytomscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na obwodnicy Bytomia. W zdarzeniu zginął 37-letni kierowca skody.

 2. Drogówka podsumowała wczorajsze działania "PIESZY"

  Bytomska drogówka podsumowała wczorajsze działania „PIESZY”. Mundurowi nałożyli łącznie 42 mandaty karne. Akcja, której celem jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, prowadzona była od godziny 14.00.

 3. Popołudniowe działania "Pieszy"

  Dzisiaj po południu na terenie naszego miasta prowadzone będą policyjne działania „Pieszy”. Podstawowym ich celem jest zwiększenie bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów. Ponadto kontrola stosowania się przez nich do przepisów ruchu drogowego.

 4. POSZUKUJEMY sprawcy potrącenia 17-latki

  Bytomscy stróże prawa poszukują kierowcy, który potrącił pieszą 17-latkę i uciekł. Zdarzenia miało miejsce wczoraj około godziny 19.50 przy ulicy Mickiewicza w Bytomiu. Kobieta z ogólnymi obrażeniami trafiła do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji.

 5. Bytomska drogówka o bezpieczeństwie najmłodszych

  Policjanci z bytomskiej drogówki w ramach działań „Bezpieczne dzieciaki”, spotkali się z przedszkolakami w dzielnicy Szombierki. Stróże prawa odwiedzili przedszkole przy ulicy Orzegowskiej. Policjanci podczas spotkania przekazali najmłodszym podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa.

 6. Śmierć 35-letniego motocyklisty

  Bytomscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę przy wjeździe na autostradę A1 w Bytomiu. W zdarzeniu zginął 35-letni motocyklista.

 7. Śmierć kierowcy i pasażera w wypadku drogowym

  Bytomscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego. Doszło do niego wczoraj na ulicy Powstańców Śląskich. W zdarzeniu zginął 23-letni kierowca oraz 31-letni pasażer osobowego forda.

 8. Podsumowanie wczorajszych działań "TRUCK & BUS"

  Wczoraj w godzinach 6:00 - 22:00 na terenie naszego miasta prowadzone były działania pod kryptonimem "TRUCK & BUS". Funkcjonariusze bytomskiej drogówki pełnili służbę w kilku punktach kontrolnych na terenie naszego miasta.

 9. Mundurowi o bezpieczeństwie najmłodszych

  Policjanci z bytomskiej drogówki wraz z psem "Sznupkiem", w ramach działań „Bezpieczne dzieciaki”, spotkali się z przedszkolakami w dzielnicy Bobrek. Stróże prawa odwiedzili przedszkole przy ulicy Konstytucji. Policjanci podczas spotkania przekazali najmłodszym podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa.

 10. Potrącenie na pasach

  Policjanci z bytomskiej komendy wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku z udziałem pieszej 62-latki. Kobietę potrącił samochód osobowy kierowany przez 32-letnią bytomiankę. Pokrzywdzona z licznymi złamaniami trafiła do szpitala.