Komenda Miejska Policji w Bytomiu

Aktualności

Polecamy

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.
stopkagg
Stop agresji drogowej
Śląska Drogówka dla Kierowców
Nie reagujesz - akceptujesz!
Report Racism
IDŹ-JEDŹ-ŻYJ-ROK PIESZEGO 2014
Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie
Stop seks turystyce

Ruch drogowy

 1. Drogówka podsumowała wczorajsze działania "PIESZY"

  Bytomska drogówka podsumowała wczorajsze działania „PIESZY”. Mundurowi nałożyli łącznie 32 mandaty karne. Akcja, której celem jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, prowadzona był w godzinach popołudniowych.

 2. Zatrzymani za jazdę po pijanemu i złamanie sądowego zakazu

  Stróże prawa z bytomskiej drogówki zatrzymali wczoraj kierowców, którzy prowadzili samochody na „podwójnym gazie” oraz bez uprawnień. Jadący po kieliszku stracą prawo jazdy i grozi im do 2 lat więzienia. Natomiast za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów grozi im do 3 lat za kratami.

 3. Policjanci z drogówki u przedszkolaków

  Policjanci z bytomskiej drogówki, w ramach działań „Bezpieczne dzieciaki”, spotkali się z przedszkolakami. Stróże prawa odwiedzili przedszkole przy ulicy Racławickiej. Policjanci podczas spotkania przekazali najmłodszym podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa.

 4. Mundurowi z przedszkolakami o bezpieczeństwie

  Mundurowi z bytomskiej komendy, w ramach działań „Bezpieczne dzieciaki”, spotkali się z przedszkolakami. Stróże prawa odwiedzili przedszkole nr 36 przy ulicy Popiełuszki. Policjanci przekazali najmłodszym podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa.

 5. Trwają działania "prędkość"

  Dzisiaj od wczesnych godzin rannych policjanci województwa śląskiego prowadzą działania "prędkość". Kierowców, którzy nie przestrzegają przepisów dotyczących ograniczenia prędkości czekają wysokie mandaty.

 6. Wypadek na Alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego

  Bytomscy śledczy wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku, do którego doszło na Alei Jana Nowaka Jeziorańskiego w Bytomiu. W wyniku czołowego zderzenia bmw i forda, rannych zostało 7 osób.

 7. Podsumowanie działań "Truck & Bus"

  Wczoraj w godzinach 6:00 - 22:00 na terenie naszego miasta prowadzone były działania pod kryptonimem "TRUCK & BUS". Funkcjonariusze bytomskiej drogówki pełnili służbę w kilku punktach kontrolnych na terenie naszego miasta.

 8. Weekendowe działania "Motocykl & Quad"

  W weekend na terenie Bytomia prowadzone były działania pod kryptonimem "Motocykl & Quad". Zatrzymano 1 motocyklistę kierującego bez uprawnień oraz 6 jadących „na podwójnym gazie”. Policjanci zatrzymali 2 dowody rejestracyjne.

 9. Wieczorne działania "Trzeźwość"

  Dzisiaj wieczorem na terenie naszego miasta drogówka prowadzić będzie działania „Trzeźwość”. Celem jest skontrolowanie jak największej liczby kierujących i wychwycenie osób, które jadą „na podwójnym gazie”. Za taką jazdę grozi utrata prawa jazdy oraz kilka lat więzienia.

 10. Kontrole trzeźwość i jazdy pod wpływem narkotyków

  Wczoraj, na terenie Bytomia drogówka prowadziła działania „Trzeźwość” z wykorzystaniem urządzenia do wykrywania środków odurzających w organizmie. Celem było skontrolowanie jak największej liczby kierujących i wychwycenie osób, które jadą po alkoholu lub po narkotykach. Za taką jazdę grozi utrata prawa jazdy oraz kilka lat więzienia.