Komenda Miejska Policji w Bytomiu

Aktualności

Polecamy

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.
stopkagg
Stop agresji drogowej
Śląska Drogówka dla Kierowców
Nie reagujesz - akceptujesz!
Report Racism
IDŹ-JEDŹ-ŻYJ-ROK PIESZEGO 2014
Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie
Stop seks turystyce

Ruch drogowy

 1. Pamiętajmy o obowiązkowych odblaskach dla pieszych

  Od 31 sierpnia każdy pieszy, który będzie się poruszał po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego będzie groził mandat – od 20 do 500 zł.

 2. Popołudniowe działania "PIESZY"

  Dzisiaj po południu na terenie naszego miasta prowadzone będą policyjne działania „Pieszy”. Podstawowym ich celem jest zwiększenie bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów. Ponadto kontrola stosowania się przez nich do przepisów ruchu drogowego.

 3. Potrącenie pieszego

  Policjanci z bytomskiej komendy wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku z udziałem pieszego 80-latka. Mężczyznę potrącił samochód osobowy kierowany przez 36-latka. Bytomianin z urazem głowy trafił do szpitala.

 4. Policjanci na konkursie wiedzy o bezpieczeństwie

  Policjanci z bytomskiej drogówki oraz maskotka śląskiej policji pies "Sznupek"w ramach działań „Bezpieczne dzieciaki”, spotkali się z przedszkolakami. Stróże prawa odwiedzili przedszkole przy ulicy Olimpijskiej. Policjanci podczas spotkania przekazali najmłodszym podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa.

 5. Śmiertelny wypadek na obwodnicy Bytomia

  Bytomscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na obwodnicy Bytomia. W zdarzeniu zginął 37-letni kierowca skody.

 6. Drogówka podsumowała wczorajsze działania "PIESZY"

  Bytomska drogówka podsumowała wczorajsze działania „PIESZY”. Mundurowi nałożyli łącznie 42 mandaty karne. Akcja, której celem jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, prowadzona była od godziny 14.00.

 7. Popołudniowe działania "Pieszy"

  Dzisiaj po południu na terenie naszego miasta prowadzone będą policyjne działania „Pieszy”. Podstawowym ich celem jest zwiększenie bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów. Ponadto kontrola stosowania się przez nich do przepisów ruchu drogowego.

 8. POSZUKUJEMY sprawcy potrącenia 17-latki

  Bytomscy stróże prawa poszukują kierowcy, który potrącił pieszą 17-latkę i uciekł. Zdarzenia miało miejsce wczoraj około godziny 19.50 przy ulicy Mickiewicza w Bytomiu. Kobieta z ogólnymi obrażeniami trafiła do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji.

 9. Bytomska drogówka o bezpieczeństwie najmłodszych

  Policjanci z bytomskiej drogówki w ramach działań „Bezpieczne dzieciaki”, spotkali się z przedszkolakami w dzielnicy Szombierki. Stróże prawa odwiedzili przedszkole przy ulicy Orzegowskiej. Policjanci podczas spotkania przekazali najmłodszym podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa.

 10. Śmierć 35-letniego motocyklisty

  Bytomscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę przy wjeździe na autostradę A1 w Bytomiu. W zdarzeniu zginął 35-letni motocyklista.