Komenda Miejska Policji w Bytomiu

Aktualności

Polecamy

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.
Stop agresji drogowej
Śląska Drogówka dla Kierowców
Nie reagujesz - akceptujesz!
Report Racism
IDŹ-JEDŹ-ŻYJ-ROK PIESZEGO 2014
Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie
Stop seks turystyce

Ruch drogowy

 1. Trwają działania "Track & Bus"

  W godzinach 6:00 - 22:00 prowadzone są działania pod kryptonimem "TRUCK & BUS". Mundurowi bytomskiej drogówki pełnią służbę w kilku punktach kontrolnych na terenie naszego miasta. Na kierowców łamiących prawo nakładane są mandaty.

 2. Potrącenie 60-latki na pasach

  Policjanci z bytomskiej komendy wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku z udziałem pieszej 60-latki. Kobietę na pasach przy ul. Łokietka potrącił samochód osobowy kierowany przez 22-latka. Piesza doznała urazu nogi i trafiła do szpitala. Po udzielonej pomocy została zwolniona do domu.

 3. Potrącony pieszy miał prawie 4 promile

  Policjanci z bytomskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku z udziałem pieszego. Przy ul. Zabrzańskiej kierująca citroenem 45-latka potrąciła na pasach mężczyznę. Na skutek zdarzenia 33-latek z ogólnymi obrażeniami trafił do szpitala. Pieszy miał w organizmie prawie 4 promile alkoholu.

 4. Podsumowanie wczorajszych działań "NURD"

  Bytomska drogówka podsumowała wczorajsze działania „NURD”. Mundurowi nałożyli łącznie 73 mandaty karne. Policjanci prowadzili na ternie naszego miasta działania od godziny 06:00 do 22:00. Celem akcji jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 5. 26-latek wjechał w drzewo

  Bytomscy śledczy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego. Zdarzenie miało miejsce w sobotę około godziny 19.00 na ul. Brzezińskiej. Jadący volkswagenem 26-latek prawdopodobnie nie zapanował nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Na skutek wypadku z obrażeniami ciała do szpitala trafił kierowca oraz 32-letni pasażer auta.

 6. Policyjne działania "NURD"

  Dzisiaj na terenie naszego miasta policjanci drogówki prowadzą akcję pod nazwą „NIECHRONIENI UCZESTNICY RUCHU DROGOWEGO”. Działania te maja wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zwłaszcza na przestrzeganie przepisów związanych z korzystaniem z dróg przez pieszych.

 7. Pijany jechał ul. Fałata

  Bytomska drogówka zatrzymała wczoraj pijanego kierowcę. Amator jazdy na "podwójnym gazie" miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz grozi mu utrata prawa jazdy i do 2 lat więzienia. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

 8. Policjanci na turnieju "Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym"

  Pod czujnym okiem bytomskich policjantów, uczniowie miejscowych szkół podstawowych i gimnazjalnych uczestniczyli w eliminacjach do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Zawody przeprowadzono w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bytomiu.

 9. Piesi i kierowcy łamią przepisy

  Bytomska drogówka podsumowała wczorajsze działania „PIESZY”. Mundurowi nałożyli łącznie 75 mandatów karnych. Akcja, której celem jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, prowadzona był w godzinach 14.00-22.00.

 10. Popołudniowe działania "PIESZY"

  Dzisiaj po południu na terenie naszego miasta drogówka prowadzi działania „PIESZY”. Podstawowym ich celem jest zwiększenie bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów. Ponadto kontrola stosowania się przez nich do przepisów ruchu drogowego.