Komenda Miejska Policji w Bytomiu

Aktualności

Polecamy

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.
2 Półmaraton Bytomskich Służb Mundurowych
Stop seks turystyce
Stop agresji drogowej
Nie reagujesz - akceptujesz!
Śląska Drogówka dla Kierowców
Report Racism
IDŹ-JEDŹ-ŻYJ-ROK PIESZEGO 2014
Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie

Ruch drogowy

 1. Kolejny dzień działań "Bezpieczna droga do szkoły"

  Kolejny dzień działań „Bezpieczna droga do szkoły”. Wraz z początkiem roku szkolnego w okolicach bytomskich szkół porządku i bezpieczeństwa uczniów pilnują policjanci drogówki oraz strażnicy miejscy. Akcja ma na celu zminimalizowanie zdarzeń z udziałem najmłodszych uczestników ruchu drogowego. W najbliższych dniach odbędą się tez spotkania z uczniami.

 2. Bezpieczna droga do szkoły z bytomskimi stróżami prawa

  Wraz z początkiem roku szkolnego w okolicach bytomskich szkół porządku i bezpieczeństwa uczniów pilnują policjanci drogówki oraz strażnicy miejscy. Akcja „Bezpieczna droga do szkoły” ma na celu zminimalizowanie zdarzeń z udziałem najmłodszych uczestników ruchu drogowego. W najbliższych dniach odbędą się tez spotkania z uczniami.

 3. Trwają działania "Prędkość"

  Dzisiaj od wczesnych godzin rannych policjanci z bytomskiej drogówki prowadzą działania "prędkość". Kierowców, którzy nie przestrzegają przepisów dotyczących ograniczenia prędkości czekają wysokie mandaty. Radzimy zdjąć nogę z gazu.

 4. Pijany jechał ul. Chorzowską

  Bytomska drogówka zatrzymała pijanego kierowcę. Amator jazdy na "podwójnym gazie" miał prawie 0,9 promila alkoholu w organizmie. Teraz grozi mu utrata prawa jazdy i do 2 lat więzienia. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

 5. Potrącenie pieszego 34-latka

  Policjanci z bytomskiej komendy wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku z udziałem pieszego 34-latka. Mężczyznę potrącił samochód osobowy kierowany przez 67-letniego chorzowianina. Mieszkaniec Bytomia doznał ogólnych obrażeń ciała.

 6. Popołudniowe działania "Pieszy"

  Dzisiaj po południu na terenie naszego miasta drogówka prowadzi działania „PIESZY”. Podstawowym ich celem jest zwiększenie bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów. Ponadto kontrola stosowania się przez nich do przepisów ruchu drogowego.

 7. "Bezpieczna droga do szkoły 2015"

  Dzisiaj w okolicach bytomskich szkół porządku i bezpieczeństwa uczniów pilnują policjanci drogówki oraz strażnicy miejscy. Akcja „Bezpieczna droga do szkoły” ma na celu zminimalizowanie zdarzeń z udziałem najmłodszych uczestników ruchu drogowego. W najbliższych dniach odbędą się tez spotkania z uczniami.

 8. Pijany jechał ul. Strzelców Bytomskich

  Bytomska drogówka zatrzymała pijanego kierowcę. Amator jazdy na "podwójnym gazie" miał prawie 1,4 promila alkoholu w organizmie. Teraz grozi mu utrata prawa jazdy i do 2 lat więzienia. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

 9. Działania "Trzeźwość"

  Od wczesnych godzin rannych bytomska drogówka prowadzi na terenie miasta działania „Trzeźwość”. Ich celem jest skontrolowanie jak największej liczby kierujących i wychwycenie osób, które jadą "na podwójnym gazie”. Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi utrata prawa jazdy oraz kilka lat więzienia.

 10. Trwają działania "PIESZY"

  Dzisiaj od rana na terenie naszego miasta drogówka prowadzi działania „PIESZY”. Podstawowym ich celem jest zwiększenie bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów. Ponadto kontrola stosowania się przez nich do przepisów ruchu drogowego.