Komenda Miejska Policji w Bytomiu

Aktualności

Polecamy

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.
stopkagg
Stop agresji drogowej
Śląska Drogówka dla Kierowców
Nie reagujesz - akceptujesz!
Report Racism
IDŹ-JEDŹ-ŻYJ-ROK PIESZEGO 2014
Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie
Stop seks turystyce

Ruch drogowy

 1. Popołudniowe działania "PIESZY"

  Dzisiaj po południu na terenie naszego miasta prowadzone są policyjne działania „PIESZY”. Podstawowym ich celem jest zwiększenie bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów. Ponadto kontrola stosowania się przez nich do przepisów ruchu drogowego.

 2. Podsumowanie wczorajszych działań "PASY"

  Wczoraj policjanci z bytomskiej drogówki prowadzili działania „PASY”. Celem jest ograniczenie skutków wypadków drogowych, wynikających z niezapinania pasów bezpieczeństwa. Mundurowi równie rygorystycznie podchodzili do lekceważenia obowiązku używania urządzeń służących bezpieczeństwu najmłodszych pasażerów.

 3. Trwają działania "PASY"

  Policjanci z bytomskiej drogówki prowadzą działania „PASY”. Ich celem jest ograniczenie skutków wypadków drogowych, wynikających z niezapinania pasów bezpieczeństwa. Mundurowi równie rygorystycznie podchodzą do lekceważenia obowiązku używania urządzeń służących bezpieczeństwu najmłodszych pasażerów.

 4. Zmiana naczelników bytomskiej drogówki

  W Komendzie Miejskiej Policji w Bytomiu odbyła się uroczystość wprowadzenia nowych naczelników Wydziału Ruchu Drogowego. Naczelnikiem został aspirant sztabowy Grzegorz Tubis. Natomiast zastępcą nadkomisarz Bogusław Sobota. Wprowadzenia dokonał Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu nadkomisarz Dariusz Dziurka.

 5. Wjechał w sygnalizator świetlny

  Bytomscy śledczy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego. Zdarzenie miało miejsce w niedzielę po godzinie 20.00 na ul. Miechowickiej. Jadący peugeotem 18-latek prawdopodobnie nie zapanował nad pojazdem i uderzył w słup sygnalizatora świetlnego. Na skutek wypadku ogólnych obrażeń ciała doznały dwie 18-letnie pasażerki samochodu.

 6. Podsumowanie wczorajszych działań drogówki

  Wczoraj w godzinach 6:00 - 22:00 na terenie naszego miasta prowadzone były działania pod kryptonimem "TRUCK & BUS". Policjanci bytomskiej drogówki pełnili służbę w kilku punktach kontrolnych na terenie naszego miasta. Mundurowi ukarali mandatami karnymi łącznie 50 kierowców ciężarówek.

 7. Pijani za kierownicą samochodów

  Bytomska drogówka w weekend zatrzymała 2 pijanych kierowców w wieku od 44 do 60 lat. Amatorzy jazdy "po kieliszku" mieli ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz grozi im utrata prawa jazdy i do 2 lat więzienia. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

 8. Potrącenie pieszego w centrum miasta

  Policjanci z bytomskiej komendy wyjaśniają okoliczności sobotniego wypadku z udziałem pieszego 56-latka. Mężczyznę potrącił samochód osobowy kierowany przez 21-letnią bytomiankę. Pieszy miał prawie 1 promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna został odwieziony do szpitala.

 9. Dzisiejsze działania "Track & Bus"

  W godzinach 6:00 - 22:00 na terenie naszego miasta prowadzone są działania pod kryptonimem "TRUCK & BUS". Mundurowi bytomskiej drogówki pełnią służbę w kilku punktach kontrolnych na terenie naszego miasta. Na kierowców łamiących prawo nakładane są mandaty.

 10. Wypadek na skrzyżowaniu

  Bytomscy śledczy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego. Zdarzenie miało miejsce w sobotę przy ul. Mickiewicza. Jadąca toyotą 67-latka doprowadziła do zderzenia z kia. Kierujący nim 43-latka i 14-letni pasażer z ogólnymi obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala.